POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA
Aktualności

Stroje reprezentacyjne dla mastersów - nadal czekamy na zamówieniaPoniżej przypominamy komunikat o ofercie strojów startowych dla członków naszej reprezentacji na marcowe mistrzostwa świata. Zamówienia i wpłaty przyjmowane będą tylko do 10. lutego!

Polski Związek Lekkiej Atletyki Masters informuje, że do 10 stycznia 2019 r. przyjmowaliśmy zamówienia na stroje reprezentacyjne.

Koordynacją tego zagadnienia zajmował się kol. Jerzy Krauze – Wiceprezes PZLAM, który nawiązał kontakt z angielską firma Sports Creative. Wspomniana firma oczekiwała od nas zamówień po 300 sztuk w każdym asortymencie. Przyjmowanie zamówień trwało bez mała 3 miesiące i zainteresowanie zawodników PZLAM niestety było zbyt małe, aby ostatecznie móc zlecić produkcję Sports Creative.

W związku powyższym Jerzy Krauze prowadził rozmowy z kilkoma polskimi producentami odzieży sportowej. Najszybciej na nasze zapytanie odpowiedziała firma P&J Sport, która również ma doświadczenie w produkcji strojów lekkoatletycznych.

W związku z tym, że w tej firmie mogliśmy dokonać zamówień o niższych nakładach, to spowodowało minimalny wzrost cen (od 4 do 7 zł) za niektóre stroje w porównaniu do poprzedniej oferty. Tylko spodenki męskie klasyczne oraz majtki damskie pozostały w tej samej ofercie cenowej.

Informujemy, że osoby które zamówiły stroje i przesłały formularze zamówieniowe do Jerzego Krauze, proszone są o zweryfikowanie i dodanie odpowiednio wyższej  kwoty wg przedstawionego wykazu prototypów (w załączeniu do komunikatu) oraz przesłanie pieniędzy na konto PZLAM, wraz dopiskiem:
„Imię i nazwisko oraz czego dotyczy wpłata”, np. (koszulka klasyczna męska + spodenki klasyczne + spodenki z lycry) lub (koszulka klasyczna damska + majtki damskie), (Top - koszulka damska i majtki damskie) itp.
Uwaga, wpłaty na konto będą przyjmowane do 10 lutego 2019 r.!

Dane do przelewu:
Polski Związek Lekkiej Atletyki Masters
87-100 Toruń, ul. gen. Józefa Bema 23/29
Konto: Nr 39 1160 2202 0000 0000 6171 8777

Jednocześnie informujemy zainteresowane osoby, które do tej pory nie zdecydowały się na złożenie zamówienia na stroje startowe w pierwszym terminie, będą mogły dodatkowo przesłać swoje formularze zgłoszeniowe do 10 lutego wraz dokonanym przelewem na konto PZLAM.
Po tym terminie nie będą przyjmowane dodatkowe zamówienia.

W sprawie dodatkowych zamówień na stroje sproszę przesyłać na adres: krauzejerzy@wp.pl

Ponadto informujemy, że wszystkie osoby które zamówiły stroje oraz dokonały wpłat na konto PZLAM, otrzymają stroje startowe podczas Halowych Mistrzostw Polski Masters, które odbędą się w 23 lutego 2019 w Toruniu!

PROJEKTY STROJÓW (kliknij!)

PROJEKTY STROJÓW Z OFERTĄ CENOWĄ (kliknij!)

FORMULARZ ZAMÓWIENIA (kliknij!)

Rozmiarówka:

Rozmiary od S do XXL (podany wymiar w centymetrach, tj. wysokość, szerokość, przemoczyć razy 2 i wtedy to da właściwy wymiar w skali od S do XXL).

TOPY (kliknij!)

KOSZULKI LA DAMSKIE (MODEL DOPASOWANY) (kliknij!)

SPODENKI DAMSKIE BEZ NOGAWEK (kliknij!)

KOSZULKI MĘSKIE (kliknij!)

SPODENKI LA Z LYCRY MĘSKIE (kliknij!)

SPODENKI LA MĘSKIE (kliknij!)

AUTORZY
Mirek Łuniewski wpisy 69
Julian Pełka wpisy 130
Piotr Knut wpisy 2
Paweł Weber wpisy 5
Wacław Krankowski wpisy 7
Tomasz Niejadlik wpisy 209
KALENDARZ
Luty 2019
Pon Wt Śr Czw Pt So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
Alicante 2018 - XVI European Masters Athletics Championships Non-Stadia
WMACi 2017 Daegu Korea
WMACI Toruń 2019
Malaga 2018 - European Masters Athletics Chapionships
Madrid 2018 - European Masters Athletics Indoor Championships
EMACS 2017 Denmark
PARTNERZY
SPONSORZY