POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA
AKTUALNOŚCI

Głosujmy na Jerzego Jabłońskiego! Jest szansa na wygraną!Jest szansa na zwycięstwo mastersa w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca Warmii i Mazur oraz na najpopularniejszego sportowca Olsztyna. Aktualnie nasz kolega, Jerzy Jabłoński, jest na czele obu konkursów.

czytaj dalej


O 8. Halowych Mistrzostwach Świata Masters w TVP SportMimo, że pod koniec stycznia zakończyliśmy zapisy na WMACI2019, a do czempionatu pozostało jeszcze 39 dni, to jednak promocja tego wydarzenia nie ustaje. Materiały na temat wydarzenia nadal ukazują się na antenach znanych telewizji i rozgłośni.

czytaj dalej


Treningi w Arenie Toruń we wtorek i w czwartekNajbliższe wspólne treningi dla mastersów w toruńskiej hali przy ul. Bema odbędą się we wtorek 12.02 i czwartek 14.02 w godz. 17.00-18.00.

czytaj dalej


Julian Pełka z prestiżową nagrodąZakończyła się siedemnasta edycja plebiscytu na Sportowca Torunia. W gronie wyróżnionych znalazł się jeden z naszych wybitnych działaczy i zawodników, który został uhonorowany za całokształt działalności w ramach lekkiej atletyki masters.

czytaj dalej


Kończy się rejestracja na 28. Halowe Mistrzostwa Polski Masters i 2. Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy!Dobiega końca przyjmowanie zgłoszeń na zawody, które dla wielu zawodników z pewnością będą próbą generalną przed marcowymi mistrzostwami świata.

czytaj dalej


28 olimpijczyków w składzie reprezentacji Polski na mistrzostwa świataSzerokie grono uczestników igrzysk olimpijskich znalazło się wśród 870 Polaków, którzy wezmą udział w marcowym czempionacie globu w Toruniu. Aż pięcioro z nich, w tym jeden... wioślarz, sięgnęło po medale tego najważniejszego sportowego wydarzenia.

czytaj dalej


Przekaż swój 1% podatku na rozwój naszego Związku! Zyskamy wszyscy!Jak co roku o tej porze przypominamy, że każdy może dorzucić swoją cegiełkę, mieć swój wkład (i to nie tylko ten sportowy) w dalszy rozwój Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters. Wesprzyjcie naszą wspólną sprawę! To nic nie kosztuje! To bardzo proste!

czytaj dalej


Stroje reprezentacyjne dla mastersów - nadal czekamy na zamówieniaPoniżej przypominamy komunikat o ofercie strojów startowych dla członków naszej reprezentacji na marcowe mistrzostwa świata. Zamówienia i wpłaty przyjmowane będą tylko do 10. lutego!

czytaj dalej


Rejestracja on-line na mistrzostwa świata zamknięta, do 05. lutego zatwierdzenie list startowychWczoraj o godz. 13.00 czasu polskiego zamknięty został elektroniczny system rejestracji na WMACI 2019. Aktualnie zarejestrowanych w nim jest 4342 zawodników. Czy to już końcowa liczba uczestników? Niekoniecznie.

czytaj dalej


Tabele wyników sezonu halowego 2019 zaktualizowaneNa stronie w zakładce Rankingi w podkatalogu "2019" zostały umieszone tabele najlepszych wyników sezonu halowego 2019.

czytaj dalej


AUTORZY
Mirek Łuniewski wpisy 69
Julian Pełka wpisy 130
Piotr Knut wpisy 2
Paweł Weber wpisy 5
Wacław Krankowski wpisy 7
Tomasz Niejadlik wpisy 209
KALENDARZ
Luty 2019
Pon Wt Śr Czw Pt So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
Madrid 2018 - European Masters Athletics Indoor Championships
EMACS 2017 Denmark
Malaga 2018 - European Masters Athletics Chapionships
Alicante 2018 - XVI European Masters Athletics Championships Non-Stadia
WMACi 2017 Daegu Korea
WMACI Toruń 2019
PARTNERZY
SPONSORZY