POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA
AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Polski w Białymstoku - wstępny program zawodówKomunikat ze wstępnym programem minutowym 29 Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters (Białystok, 29-30 czerwca).

czytaj dalej


Mistrzostwa Polski w chodzie na 20 km zdominowali weteraniMistrzostwa Polski w chodzie sportowym, które odbyły się w Mielcu, zdominowali weterani.

czytaj dalej


Rekordy, rekordy, rekordy...Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnych rekordach bitych przez mastersów. Nasi mistrzowie w czerwcu doprawdy błyszczą formą i stąd następne wybitne rezultaty, które niewątpliwe są doskonałym prognostykiem przez zbliżającymi się mistrzostwami kraju w Białymstoku oraz wrześniowym czempionatem Starego Kontynentu we Włoszech.

czytaj dalej


Nadzwyczajne Walne Zebranie Związku podczas mistrzostw w BiałymstokuW sobotę, 29 czerwca, o godz. 19.00 na terenie stadionu BOSiR w Białymstoku, na którym zagoszczą 29 Mistrzostwa Polski Masters, odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters.

czytaj dalej


Kończy się termin rejestracji na mistrzostwa w Białymstoku!Już tylko doba pozostała na dokonanie zgłoszenia do udziału w 29 Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters, które 29-30 czerwca odbędą się na stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Chętni muszą się więc pospieszyć!

czytaj dalej


Chodziarze powalczą w Mielcu na dystansie 20 kilometrówCo najmniej czterech weteranów weźmie udział w najbliższą sobotę, 22 czerwca, w rywalizacji o kolejne tytuły mistrzów kraju w chodzie sportowym. W zawodach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby reprezentujące kluby sportowe i posiadające aktualną licencję PZLA.

czytaj dalej


Program Mistrzostw Polski Masters i Lekarzy w WielobojachJuż w sobotę, 15 czerwca, na toruńskim Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego kolejne zmagania wieloboistów. Oto jak przedstawia się ostateczny program 27. Mistrzostw Polski w Pięcioboju Klasycznym i Pięciobojach Rzutowych Masters, 4. Mistrzostw Polski Lekarzy w Pięcioboju Klasycznym i Pięciobojach Rzutowych, 4. Mistrzostwa Polski w 3 - boju Sprinterskim Masters, 1. Mistrzostw Polski w 3 - boju Sprinterskim Lekarzy.

czytaj dalej


W Łagiewnikach rzucali daleko i... wysokoNasz tegoroczny kalendarz jest bardzo bogaty w imprezy dla miotaczy. Czerwiec przywitaliśmy właśnie jedną z nich - VIII Mistrzostwami Polski Mastersów w Rzucie Ciężarkiem na Wysokość, połączonymi z IX Otwartymi Mistrzostwami Wielkopolski Weteranów w Rzutach. Organizatorzy właśnie przedstawili oficjalny komunikat końcowy z tychże zmagań.

czytaj dalej


Komunikat dot. mistrzostw Polski w wielobojach (15.06, Toruń)Wszystkie wieloboje z wyjątkiem ciężarkowego rozpoczną się 15.06 o godz. 10.00. Szczegółowy program zostanie podany w środę wieczorem.

czytaj dalej


Oferta wyjazdowa dla osób wybierających się na mistrzostwa Europy do WenecjiZ inicjatywy naszych kolegów z Poznania Biuro Turystyczne "BOOS" przygotowało ofertę wspólnego wyjazdu i pobytu na Mistrzostwach Europy w Lekkiej Atletyce Masters, które odbędą się w pierwszej połowie września we Włoszech.

czytaj dalej


AUTORZY
Paweł Weber wpisy 5
Piotr Knut wpisy 2
Julian Pełka wpisy 131
Wacław Krankowski wpisy 7
Tomasz Niejadlik wpisy 276
Mirek Łuniewski wpisy 73
KALENDARZ
Czerwiec 2019
Pon Wt Śr Czw Pt So Nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
WMACI Toruń 2019
Toronto 2020 - World Masters Athletic Championship
Malaga 2018 - European Masters Athletics Chapionships
Wenecja 2019 - European Masters Athletics Chapionships
Madrid 2018 - European Masters Athletics Indoor Championships
Alicante 2018 - XVI European Masters Athletics Championships Non-Stadia
PARTNERZY
SPONSORZY