POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA
AKTUALNOŚCI

Rekordowe mistrzostwa na jubileusz - podsumowanie 29 HMP MastersBlisko pół tysiąca zawodniczek i zawodników wzięło udział w 29. Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters oraz w towarzyszącym im zmaganiach lekarzy i dziennikarzy. Czempionat zainaugurował obchody 30-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters.

czytaj dalej


29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters, 3. Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy, 1. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy - program zawodówZapraszam do zapoznania się z ostatecznym  programem mistrzostw. Drobne zmiany dotyczą głównie biegu na 60 mppł., biegów na 60, 200 i 400 m

 

czytaj dalej


„Głos Seniora” Patronem Medialnym 29. Halowych Mistrzostw Polski MastersJest nam niezmiernie miło poinformować, że grono naszych przyjaciół i partnerów medialnych cały czas się poszerza. Nawiązaliśmy współpracę z ogólnopolskim magazynem „Głos Seniora”, skupiającym się głównie na sprawach „osób wcześniej urodzonych”. Jedną z misji tego poczytnego czasopisma jest promocja zdrowego stylu życia, w co nasza lekkoatletyka masters niewątpliwe znakomicie się wpisuje.

czytaj dalej


29. HMP Masters: skorzystaj z masażu i pomóż małej Zosi!Sobotnie mistrzostwa to kolejne nasze wydarzenie, w ramach którego przeprowadzona będzie akcja charytatywna na rzecz Zosi Kryszewskiej, dziewczynki spod Torunia cierpiącą na ciężką, nieuleczalna chorobę – Zespół Retta. W zbiórkę włączyli się masażyści z Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu.

czytaj dalej


29. HMP Masters – komunikat ws. parkingu i posiłkówDobra wiadomość dla tych wszystkich, którzy na mistrzostwa do Torunia wybierają się własnym samochodem. Będzie możliwość bezpłatnego skorzystania z parkingu podziemnego znajdującego się w obiekcie!

czytaj dalej


29.HMPM, 3.HMPL, 1.HMPDz. - korekta wstępnego programu zawodówZapraszam do zapoznania się z korektą wstępnego programu mistrzostw. Zmiany dotyczą głównie konkurencji skokowych.

Możliwe są jeszcze drobne zmiany programu. Ostateczny na 2 dni przed zawodami.

czytaj dalej


WMACI Toruń 2019: wpadka dopingowa Łotysza, Polacy z medalamiSadris Linbergs, dwukrotny medalista ubiegłorocznych 8. Halowych Mistrzostw Świata Masters, miał pozytywny wynik testu dopingowego, który przeprowadzono w trakcie czempionatu w Toruniu. W związku z tym stracił wywalczone tytuły i medale. Po anulowaniu jego rezultatów, brązowymi medalistami zostali dwaj nasi reprezentanci – Andrzej Kominek i Grzegorz Kinal!

czytaj dalej


29. HMP Masters – ważny komunikat dotyczący adresów e-mail i kart zgłoszeniaW związku dużą ilością błędnie wysyłanych poprzez pocztę e-mail zgłoszeń na mistrzostwa i zapytań z nimi związanych, raz jeszcze przypominamy w jaki sposób należy to poprawnie uczynić i z jakich adresów korzystać.

czytaj dalej


Zawody w pchnięciu kulą - Gdańsk 8.02Grzegorz Tyrolski zorganizował 8 lutego w Gdańsku zawody w pchnięciu kulą, gdzie sędzią głównym był były znany polski kulomiot Edmund Antczak. Wyniki. Zdjęcie

 

czytaj dalej


Już tylko tydzień do końca rejestracji na halowe mistrzostwa Polski!Raz jeszcze przypominamy o NIEPRZEKRACZALNYM terminie zgłoszeń do udziału w 29. Halowych Mistrzostwach Polski Masters, 3. Halowych Mistrzostwach Polski Lekarzy i 1. Halowych Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w Lekkiej Atletyce. Upływa on za siedem dni, 12. lutego!

czytaj dalej


AUTORZY
Piotr Knut wpisy 2
Wacław Krankowski wpisy 7
Tomasz Niejadlik wpisy 329
Julian Pełka wpisy 144
Paweł Weber wpisy 5
Mirek Łuniewski wpisy 88
KALENDARZ
Luty 2020
Pon Wt Śr Czw Pt So Nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
WMACI Toruń 2019
Malaga 2018 - European Masters Athletics Chapionships
Madrid 2018 - European Masters Athletics Indoor Championships
Toronto 2020 - World Masters Athletic Championship
Wenecja 2019 - European Masters Athletics Chapionships
EMACI 2020 Braga
PARTNERZY
SPONSORZY