POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA


KALENDARZ ZAWODÓW - 2020
# Data Miejsce Nazwa
1 12/01 Toruń Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
2 18/01 Toruń Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne + chód 3000m
3 18/01 Tczew Zawody Noworoczne w Rzutach
4 25/01 Mińsk (Białoruś) 8. Otwarte Mistrzostwa Republiki Białoruskiej w LA Masters
5 26/01 Toruń Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
6 01/02 Wałbrzych Mityng weteranów, Memoriał im. Danuty i Zygmunta Nowackich
7 09/02 Toruń Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
8 22/02 Toruń 1. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Lekkiej Atletyce
9 22/02 Toruń 29. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters, 3. Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy, 1. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy
10 29/02 Łódź 5. Indoor Track Run
11 07/03 - 08/03 Berlin (Niemcy) 22. Halowe Mistrzostwa Niemiec w 7-boju
12 15/03 - 22/03 Braga (Portugalia) 13. Halowe Mistrzostwa Europy Masters
13 02/04 - 04/04 Funchal, Madera (Portugalia) 17. Mistrzostwa Europy Masters Non-Stadia
14 18/04 Zaniemyśl 18. Mityng Międzynarodowy, Mistrzostwa Polski Masters 10 km
15 18/04 Wiechlice k/ Szprotawy Piknik Rzutowy
16 09/05 - 10/05 Toruń 17 Mistrzostwa Polski Weteranów w Rzutach Nietypowych
17 16/05 Wałbrzych Puchar Prezydenta Wałbrzycha w 5-boju rzutowym
18 16/05 Tczew Mistrzostwa Polski Masters w Biegu Przełajowym
19 23/05 Nowe Miasto Lubawskie Mityng Rzutowy
20 30/05 Łagiewniki 10.Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Masters w Rzutach + 9. Mistrzostwa Polski w Rzucie Ciężarkiem na Wysokość
21 06/06 Toruń 28. Mistrzostwa Polski w Wielobojach Rzutowych + 28. MP w Pięcioboju Klasycznym, 4. MP w Wielobojach Lekarzy
22 13/06 Grodno (Białoruś) Mistrzostwa Białorusi w LA Masters
23 20/06 Puck 18. Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck + Chód 3000 m
24 20/06 Warszawa 14. Ursynowska Piątka, 4. Mistrzostwa Polski Masters w Biegu Ulicznym na 5 km
25 27/06 Płock 7. Płocka Szybka Trójka 4.Mistrzostwa Polski Masters na dystansie 3000 metrów
26 04/07 - 05/07 Lublin 30. Mistrzostwa Polski Masters i 9. MP Lekarzy + 3. MP Dziennikarzy
27 20/07 - 01/08 Toronto (Kanada) 24. Mistrzostwa Świata Masters
28 31/07 - 02/08 Jüterbog (Niemcy) 20. Mistrzostwa Europy w Rzutach Nietypowych LSW
29 14/08 - 16/08 Lovosice (Czechy) Masters Europa Lovosice 2020
30 29/08 Gdańsk 55. Puchar Poczty Polskiej w Chodzie Sportowym, MP U23, U20 20 km, MP Masters 5 km
31 29/08 Toruń 42. Memoriał im. Grzegorza Duneckiego, 5. Mistrzostwa Polski Masters w 3-boju Sprinterskim
32 12/09 Krynica Zdrój Życiowa Dziesiątka, MP Masters w Biegu na 10 km
33 12/09 Zielona Góra Międzynarodowy Mityng Winobraniowy + 8. Memoriał Edwarda Podwysockiego
34 13/09 Krynica Zdrój Koral Maraton XI Festiwal Biegowym 33. MP Masters w Maratonie
35 19/09 Sopot 20. Puchar Bałtyku Masters
36 10/10 Słubice Memoriał im. Zdzisława Skrętego
37 11/10 Kraków 7. Cracovia Półmaraton Królewski, 24. Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie
NAJBLIŻSZE ZAWODY
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
WMACI Toruń 2019
Wenecja 2019 - European Masters Athletics Chapionships
EMACI 2020 Braga
Toronto 2020 - World Masters Athletic Championship
Malaga 2018 - European Masters Athletics Chapionships
Madrid 2018 - European Masters Athletics Indoor Championships
PARTNERZY
SPONSORZY