POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI MASTERS


Członek Światowego Związku Masters - WMA

Członek Europejskiego Związku Masters - EMA

Członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - PZLA


KALENDARZ ZAWODÓW - 2019
# Data Miejsce Nazwa
1 13/01 Toruń Otwarty Miting LA
2 19/01 Toruń Otwarty Miting LA
3 27/01 Toruń Otwarty Miting LA
4 02/02 Toruń Otwarty Miting LA
5 09/02 Wałbrzych Memoriał im. Danuty i Zygmunta Nowackich
6 23/02 Toruń 28. Halowe Mistrzostwa Polski Masters + 2. Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy
7 09/03 - 10/03 Berlin (Niemcy) 23. Międzynarodowe Mistrzostwa w Halowym 7-boju
8 09/03 Łódź Indoor Track Run 2019 - Otwarte Halowe Mistrzostwa Województwa Łodzkiego Masters i Amatorów
9 24/03 - 30/03 Toruń 8 Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters
10 13/04 Wiechlice k/ Szprotawy Otwarty Piknik Rzutowy
11 13/04 Zaniemyśl 17. Mityng Międzynarodowy / Mistrzostwa Polski Masters 10 km
12 27/04 - 28/04 Sopot 15. Mistrzostwa Polski Masters w Rzutach Nietypowych
13 11/05 Nowe Miasto Lubawskie Ogólnopolski Meeting Masters w Rzutach Lekkoatletycznych
14 18/05 Wałbrzych Pięcobój Rzutowy o Puchar Prezydenta Miasta
15 18/05 Tczew VIII Masters Mityng w Rzutach
16 01/06 Łagiewniki 9. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Masters w Rzutach + 8. MP w Rzucie Ciężarkiem na Wysokość
17 01/06 - 02/06 Stendal (Niemcy) 7. Międzynarodowy Stendaler-Hanse-Cup w 10-boju i 7-boju
18 02/06 Murowana Goślina 23. Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie
19 02/06 Żerków 2. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Masters w Lekkiej Atletyce
20 15/06 Toruń 27. Mistrzostwa Polski w Pięciobojach Rzutowych i Klasycznym + 3. MP w Pięcobojach Lekarzy + 4. MP Masters w Trójboju Sprinterskim
21 22/06 Mielec Mistrzostwa Polski Seniorów i Masters 20km
22 22/06 Płock VI Płocka Szybka Trójka - MP Masters na dystansie 3000 metrów
23 22/06 Toruń 41. Memoriał im. Grzegorza Duneckiego
24 29/06 - 30/06 Białystok 29. Mistrzostwa Polski Masters + 8. MP Lekarzy + 2. MP Dziennikarzy
25 13/07 Puck 19. Otwarte Mistrzostwa w Czwórboju Rzutowym + chód
26 14/07 Połczyno Otwarte Mistrzostwa Masters Gminy Puck
27 17/08 Gdańsk 54. Puchar Poczty Polskiej + MP Masters 5 km
28 24/08 Zielona Góra Międzynarodowy Mityng Winobraniowy + 7. Memoriał im. E. Podwysockiego + 3. Memoriał im. J. Krawczyka
29 05/09 - 15/09 Wenecja (Włochy) 21. Mistrzostwa Europy Masters
30 07/09 Krynica-Zdrój Mistrzostwa Polski Masters w Biegu na 10 km + MP Masters w Utramaratonie Górskim
31 28/09 Sopot 19. Puchar Bałtyku w Lekkiej Atletyce Masters
32 12/10 Słubice Otwarty Miting LA
NAJBLIŻSZE ZAWODY
ZAWODY MIĘDZYNARODOWE
PARTNERZY
SPONSORZY